USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Casa Emma Quepos Quepos Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakty

Willa Casa Emma Quepos

Rezerwacja online
2026-08-02
2026-08-03

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

71

Willa Casa Emma Quepos

 Wi-Fi
 Zameldowanie/ Wymeldowanie

Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie

 Rekreacja

Jazda konna

Nurkowanie z rurką

Wędkowanie

Piesza turystyka

Stoły bilardowe

 Hotel przyjazny dzieciom

Łóżeczka dla dzieci

 Klimatyzacja
 Zwierzęta nie są dozwolone

Zakaz wprowadzania zwierząt


Willa Casa Emma Quepos może pomieścić do 5 odwiedzających i znajduje się 16 min pieszo od przyrodniczych atrkacji, takich jak La Selvita.

Przystań Pez Vela leży w 3 km, a Modern Primitive Living jest w pobliżu od domu wakacyjnego. W odległości 20-minutowego spaceru stąd znajduje się Holis Spa and Wellness Center.

W łazience znajduje się prysznic. Dla wygody gości dostępne są suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.

Willa Casa Emma Quepos oferuje udogodnienia z wyżywieniem we własnym zakresie, takie jak aneks kuchenny z jadalnią. W kuchni znajdują się czajnik elektryczny, lodówka i przybory kuchenne. Restauracja La Luna Restaurant at Gaia Hotel & Reserve z daniami kuchni karaibskiej znajduje się około 400 m od obiektu. Z lotniska La Managua do willi można dojechać samochodem w 15 min. Dostępne są bilard.

  • Lokalne atrakcje
  • Modern Primitive Living
    42 km
  • Sirenas Gentleman Club
    132 km
  • Manuel Antonio Zipline
    953 km
  • Playa Espadilla Sur
    1057 km
  • Playa Del Tulemar
    996 km
  • Academia de Espanol D'Amore
    789 km
  • Manuel Antonio Nature Park & Wildlife Refuge
    479 km
  • Karma Lounge
    936 km
  • Ronny's Place
    288 km
  • Lotniska
  • Lotnisko La Managua
    8 km

Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Całkowity zakaz palenia
  • Wi-Fi
  • Parking
  • Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
  • Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
  • Portiernia
  • Zakaz wprowadzania zwierząt
  • Ochrona
  • Klucz

Opcje wyżywienia

  • Czajnik
  • Przybory kuchenne
  • Obiad

Usługi rekreacyjne

  • Rozrywka na żywo
  • Ogród
  • Sala rekreacyjna/Sala kinowa
  • Nurkowanie z rurką
  • Piesza turystyka
  • Jazda konna
  • Stoły bilardowe
  • Zajęcia aerobiku
  • Wędkowanie

Usługi

  • Transfer lotniskowy (dodatkowo płatny)
  • Pralnia
  • Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów
  • Szczęśliwa godzina

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Klimatyzacja
  • Patio
  • Taras
  • Herbata i kawa
  • Stół
  • Prasowanie
  • Telewizor LCD
  • Łóżeczka dla dzieci
  • Gry planszowe

Ważna informacja

Przyjazd: od 14:00 do 23:59
Wyjazd: do 11:00

Często Zadawane Pytania

  • Jak daleko znajduje się Willa Casa Emma Quepos od lotniska La Managua?

    Willa Casa Emma Quepos znajduje się 15 min jazdy od lotniska La Managua.
  • Czy Willa Casa Emma Quepos posiada bezprzewodowy internet?

    Tak, Willa Casa Emma Quepos oferuje Wi-Fi.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Twoja ocena

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-08-02
2026-08-03

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Willa Casa Emma Quepos, Kostaryka

Amigos Del Rio, 300 Metros Este. Calle Al Parque Nacional Manuel Antonio. Quepos Porton Verde, Ultima Casa Arriba, Quepos, Kostaryka

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © hotelsinpuntarenas.com

All rights reserved